Відділення “Сестринська справа”

telegram    whatsapp

Завідувач відділення:

к.м.н. Брейдак Олександра Андріївна 

Напрям 22 Охорона здоров’я, спеціальність 223 Медсестринство

Освітня програма «Сестринська справа», кваліфікація – медична сестра
Ступінь освіти – фаховий молодший бакалавр, бакалавр
Форма навчання – денна (можливе навчання в другу зміну)

Завдання та обов’язки сестри медичної. Сестра медична  здійснює професійну діяльність під керівництвом лікаря. Проводить прості діагностичні, лікувальні і фізіотерапевтичні процедури. Застосовує лікарські засоби для зовнішнього, ентерального та парентерального введення в організм пацієнта. Готує хворих до лабораторного, рентгенологічного, ендоскопічного та ультразвукового обстеження. Складає добові меню та виписує порційні вимоги, годує тяжкохворих. Виконує санітарне оброблення хворого, готує і застосовує дезінфекційні розчини. Володіє прийомами реанімації, вміє надати допомогу при травматичному пошкодженні, кровотечі, колапсі, отруєнні, утепленні, механічній асфіксії, анафілактичному шоці, опіках, відмороженні, алергічних станах. Веде медичну документацію. Бере активну участь в поширенні медичних знань серед населення. Дотримується принципів медичної деонтології. Постійно удосконалює свій професійний рівень.

Терміни підготовки:

Ступінь освіти – фаховий молодший бакалавр (сестра медична):

  • на основі БЗСО (9-ти класів) – 4 роки
  • на основі ПЗСО (11-ти класів) – 3 роки

Ступінь освіти –бакалавр (сестра медична):

  • на основі ПЗСО (11-ти класів) – 4 роки (денна форма навчання)

Випускники коледжу  мають можливість продовжувати навчання в Львівському медичному університеті  за скороченим терміном навчання та мають право на першочергове зарахування відповідно до укладених договорів про співпрацю.

Всесвітня організація охорони здоров’я (WHA) прийняла 28.05.2021 р. нові Глобальні стратегічні директиви 2021–2025 для медсестринства та акушерства. Голова Міжнародної ради медичних сестер Аннет Кеннеді: “Медсестри – це життєва сила системи охорони здоров’я в усьому світі, яку треба плекати та захищати. Пандемія показала світові, наскільки цінні медсестри для здоров’я націй. Зараз кожна країна повинна показати своїм медсестрам, наскільки вони високо цінуються, інвестуючи в роботу медсестер освіту, провід і практику”.

Навчальний заклад зустрів мене тепло та щиро, що дозволило мені легко адаптуватися до студентського життя. Я познайомилася з людьми, які стали для мене другою сім’єю. І я вдячна їм, що вклали в мене не тільки знання, але і частинку своєї душі;  теплими словами і настановами надихали мене на нові починання, адже мйстерність і високий професіоналізм викладачів – запорука щасливого студента. Отримавши диплом, я з легкістю знайшла роботу мрії і працюю медичною сестрою в клініці « Клініка професора С. Хміля». 

Дякую, “Монадо”!

Минів Яна, Медичний центр «Клініка професора Стефана Хміля”

Випускниця відділення “Сестринська справа”

“Монада” дає не тільки високі знання в галузі медицини, а й по-новому розкриває можливості, талант та потенціал студента. Адміністрація заохочує студентів проводити вільний від пар час цікаво та з користю. Я дякую коледжу за можливість вчити школярів, проводити різні тренінги, та подорожувати. В “Монаді” працюють найкращі викладачі. окрема їм подяка за їхню працю, поради, настанови, підтримку та терпіння.

Вступайте в “Монаду”, не пожалкуєте

Христина Лончинська

Випускниця відділення “Сестринська справа”

Навчальний процес в коледжі  забезпечують 114 викладачів, в тому числі 24 к. м. н.,  35 викладачів вищої категорії.
Матеріальна база коледжу налічує 63 кабінети та лабораторії.

Практична підготовка проводиться на базах сучасних лікувальних установ Львова.

Відповідно до концепції про ступеневу освіту навчальним закладом створено навчально-виробничі комплекси:
у 2005 році з Львівським медичним інститутом;
у 2008 році з Львівським державним університетом фізичної культури.

Студенти «Монади» мають можливість набувати додаткові освітні послуги на постійно діючих курсах з лікувального та класичного масажу, естетичної косметології, німецької мови з медичною термінологією, польської мови за пільговими цінами.

Міжнародна співпраця. Львівський медичний фаховий коледж «Монада» – офіційний представник німецької фірми Atwork в західному регіоні України. Atwork німецька компанія, яка створена на основі законопроекту про кваліфіковану трудову міграцію.

Новини