Відділення “Стоматологія ортопедична”

Завідувач відділення:

Гайдучок Остап Ігорович

Напрям 22 Охорона здоров’я, спеціальність 221 Стоматологія 

Освітня програма «Стоматологія ортопедична», кваліфікація – технік зубний
Ступінь освіти – фаховий молодший бакалавр
Форма навчання – денна

Навчання на зубного техніка

Терміни підготовки:

  •  на основі БЗСО (9-ти класів)  – 3 роки
  •  на основі ПЗСО (11-ти класів) – 2 роки

Випускники коледжу мають можливість продовжувати навчання в Львівському медичному інституті за скороченим терміном навчання та мають право на першочергове зарахування відповідно до укладених договорів про співпрацю.

Професійне призначення наших випускників-зубних техніків:

Виготовляють знімні, незнімні, бюгельні, щелепно-лицеві, металокерамічні протези та ортодонтичні конструкції. Проводять термічну обробку сплавів та штампування коронок. Розробляють постановку штучних зубів.

Навчальний процес в медколеджі забезпечують 114 викладачів, у тому числі: 24 кандидати медичних наук, 35 викладачів вищої категорії.

Матеріальна база в коледжі налічує 53 кабінети та лабораторії.

Навчальний процес за спеціальністю “Стоматологія ортопедична” проводиться в обладнаних лабораторіях: ливарній, бюгельного протезування, незнімного протезування,  знімного протезування, зуботехнічного матеріалознавства, ортодонтичних апаратів, ортопедичній, зубопротезній, металокерамічного протезування; кабінеті стоматологічних хвороб. Обладнання, яке використовується в навчальному процесі (металокерамічні печі, вібростолики, фотополімернні пічки, маси, полімеризатори, компреси, піскомитні апарати, матеріали, інструменти), забезпечує якісну підготовку спеціалістів на сучасному рівні.  

Практична частина навчання на зубного техніка проводиться у власній приватній стоматологічній поліклініці “Монади», яка розпочала роботу в 2001 році. Також і в інших сучасних лікувальних установах Львова. Практичні заняття доповнюють об’єм одержаних знань студентів про сучасне обладнання, апаратуру, інструменти і матеріали, які сьогодні використовуються в практичній стоматології.

Відповідно до концепції про ступеневу освіту навчальним закладом створено навчально-виробничі комплекси:
у 2005 році з Львівським медичним інститутом;
у 2008 році з Львівським державним університетом фізичної культури.

Завдяки цій концепції, є можливість залучати до навчального процесу викладацький склад інших вишів, а також використовувати матеріально-технічну базу.

Студенти «Монади» мають можливість набувати додаткові освітні послуги на постійно діючих курсах з лікувального та класичного масажу, німецької мови з медичною термінологією, польської мови, з виготовлення знімних та металокерамічних конструкцій, косметології та візажу за пільговими цінами.

Новини

Вступникам на основі 9 кл.! Прийом електронних заяв від вступників на основі базової середньої освіти

Вступникам на основі 9 кл.! Прийом електронних заяв від вступників на основі базової середньої освіти

30 червня 2022 року, почався прийом електронних заяв від вступників на основі базової середньої освіти (тобто після завершення 9-го класу). Подати електронні...