Відділення “Стоматологія ортопедична”

telegram    whatsapp
+380671418544

Завідувач відділення:

Нагірний Ростислав Іванович

Напрям 22 Охорона здоров’я, спеціальність 221 Стоматологія 

Освітня програма «Стоматологія ортопедична», кваліфікація – технік зубний
Ступінь освіти – фаховий молодший бакалавр
Форма навчання – денна

Навчання на зубного техніка

Терміни підготовки:

  •  на основі БЗСО (9-ти класів)  – 3 роки
  •  на основі ПЗСО (11-ти класів) – 2 роки

Випускники коледжу мають можливість продовжувати навчання в Львівському медичному університеті за скороченим терміном навчання та мають право на першочергове зарахування відповідно до укладених договорів про співпрацю.

Професійне призначення наших випускників-зубних техніків:

Виготовляють знімні, незнімні, бюгельні, щелепно-лицеві, металокерамічні протези та ортодонтичні конструкції. Проводять термічну обробку сплавів та штампування коронок. Розробляють постановку штучних зубів.

Практична частина навчання на зубного техніка проводиться у власній приватній стоматологічній поліклініці “Монади», яка розпочала роботу в 2001 році. Також і в інших сучасних лікувальних установах Львова. Практичні заняття доповнюють об’єм одержаних знань студентів про сучасне обладнання, апаратуру, інструменти і матеріали, які сьогодні використовуються в практичній стоматології.

Відповідно до концепції про ступеневу освіту навчальним закладом створено навчально-виробничі комплекси:
у 2005 році з Львівським медичним інститутом;
у 2008 році з Львівським державним університетом фізичної культури.

Завдяки цій концепції, є можливість залучати до навчального процесу викладацький склад інших вишів, а також використовувати матеріально-технічну базу.

Студенти «Монади» мають можливість набувати додаткові освітні послуги на постійно діючих курсах з лікувального та класичного масажу, німецької мови з медичною термінологією, польської мови, з виготовлення знімних та металокерамічних конструкцій, косметології та візажу за пільговими цінами.

Навчальний процес в медколеджі забезпечують 114 викладачів, у тому числі: 24 кандидати медичних наук, 35 викладачів вищої категорії.

Матеріальна база в коледжі налічує 53 кабінети та лабораторії.

Навчальний процес за спеціальністю “Стоматологія ортопедична” проводиться в обладнаних лабораторіях: ливарній, бюгельного протезування, незнімного протезування,  знімного протезування, зуботехнічного матеріалознавства, ортодонтичних апаратів, ортопедичній, зубопротезній, металокерамічного протезування; кабінеті стоматологічних хвороб. Обладнання, яке використовується в навчальному процесі (металокерамічні печі, вібростолики, фотополімернні пічки, маси, полімеризатори, компреси, піскомитні апарати, матеріали, інструменти), забезпечує якісну підготовку спеціалістів на сучасному рівні.  

Запроваджено предмет «Основи протезування на імплантатах» на якому студенти вивчають ортопедичні компоненти імплантологічних систем та клініко-лабораторні етапів виготовлення різних видів протезів з опорою на імплантати. Також в межах предмету з навчальною метою використовується CAD/CAM  методика виготовлення знімних та незнімних протезів, яка полягає у віртуальному моделюванні протезів та їх компонентів із використанням спеціалізованого програмного забезпечення та подальшого їх друку на 3D принтері.

Новини