Відгуки про нас

“Монада” дає не тільки високі знання в галузі медицини, а й по-новому розкриває можливості, талант та потенціал студента. Адміністрація заохочує студентів проводити вільний від пар час цікаво та з користю. Я дякую коледжу за можливість вчити школярів, проводити різні тренінги, та подорожувати. В “Монаді” працюють найкращі викладачі. окрема їм подяка за їхню працю, поради, настанови, підтримку та терпіння.

Вступайте в “Монаду”, не пожалкуєте

Христина Лончинська

випускниця відділення “Сестринська справа”

В “Монаді” я не тільки отримала грунтовні знання та перший практичний досвід, а й сформувалася як особистість. Рада, що саме цей коледж став для мене рідною Alma mater.

Олеся Киричук

відділення “Стоматологія”. Засновник, головний лікар стоматологічного центру Олесі Киричук https://okdental.com.ua/

Всеукраїнська фармацевтична мережа аптек «Подорожник» висловлює вдячність Львівському медичному фаховому коледжу «Монада» за плідну співпрацю і дружні відносини у досягненні спільних інтересів – розвитку молодого фахового покоління. Окрема подяка Костів Зоряні Петрівні відповідальній за проведення навчальної, навчально-виробничої, виробничої та переддипломної практики студентів за оперативність у вирішенні питань, які стосувалися документації, а також за професіоналізм, відповідальність, відкритість під час спільної роботи.

Скринник Марія Вікторівна

Керівник програми співпраці з освітніми закладами

Дорогі студенти та абітурієнти! Ви представляєте одну з найважливіших професій, адже оберігаєте найвищий дар – людське життя! У цьому вам допоможе медколедж “Монада”, який готує справжніх медиків.

Валерія Яковенко

випускниця відділення “Лікувальна справа”

Ще з дитинства я мріяла стати медиком, і коли прийшов час обирати медичний  навчальний заклад, рішення було прийнято без вагань – “Монада”!
Роки навчання у вже рідних стінах коледжу пройшли непомітно. Надзвичайно хороші викладачі та адміністрація, дружній студентський колектив та мій найкращий Осередок студентського самоврядування, головою якого я була, зробили 4 роки навчання в коледжі цікавими та корисними.
Після закінчення медичного коледжу “Монада”, після конкурсу,  влаштувалась на роботу та зараз працюю операційною медсестрою в Комунальному некомерційному підприємстві «Львівська 1-а міська клінічна лікарня ім. Князя Лева»
Я дуже рада , що навчалась саме у цьому медичному закладі та раджу всім вступати у “Монаду”.

Вікторія Полянська

Випускниця відділення “Сестринська справа”

Маючи мрію стати медиком, я вибрав навчання саме в Медичному коледжі «Монада». Цей чудовий медичний коледж, який дає хороші теоретичну базу та практичні навички, які роблять з тебе хорошого фахівця своєї справи. Особисто для мене “Монада” стала невід’ємною частиною мого житя, в якому панувала чудова та незабутня атмосфера студентських років. А велике бажання викладачів навчити нас і направити на вірний життєвий шлях вартує подяки кожного зі студентів-монадівців. І як писав Аристотель: «Розум полягає не лише в знаннях, але й у вмінні застосувати ці знання на ділі» “Монадо”, дякую!!!

Павло Собчук

Випускник відділення “Стоматологія ортопедична”

«Монада» – це саме той етап в моєму житті, де окрім здобутих безцінних знань, мені дали повірити у себе. Окрема подяка викладачам біології Остапенко Н. та математики Монцібович Л. за пряме переконання для мене, що я можу, що я вмію. Це дуже важливо для юного студента”

Оленка Лиса

Випускниця відділення “Лікувальна справа”

 

“Базові знання, які отримала під час навчання в медичному коледжі “Монада” використовую щодня в медичній практиці. З вдячністю згадую викладацький склад та адміністрацію, яким вдалось створити оптимальне середовище для навчання. Дякую, що допомогти втілити мрію дитинства – допомагати людям бути здоровими”.

Соломія Козловська

Випускниця відділення “Лікувальна справа”

Усі великі відчуття починаються з маленького кроку, який ми робимо назустріч своїй мрії, не дивлячись на перепони. Медичний коледж “Монада” став для мене хорошим стартом. Вибрати майбутню професію нелегко, але мені пощастило обрати бажану спеціальність та і навчатись в одному з найкращих  медичних коледжів країни. І я пишаюся своїм вибором. Раджу всім вступати в мій коледж – “Монаду”!

Зоряна Гаврилів

випускниця відділення “Сестринська справа”

“Цікавий коледж, круті викладачі, навчання на вищому рівні. Монада – вищий клас!)”.

Оленка Лиса

Випускниця відділення “Лікувальна справа” Військовослужбовець ЗСУ, бойовий медик взводу охорони

 

“Моя alma mater! дякую за студентські роки викладачам та всьому викладацькому колективу коледжу! Я надзвичайно пишаюсь, що закінчив саме наш медичний коледж “Монада”, який дав мені так багато теоретичних та практичних знань!

Ростислав Стиcк

Випускник відділення “Лікувальна справа”. Старший військовий медик. Фельдшер з медицини невідкладних станів виїзної бригади екстреної медичної допомоги Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Навчання у медичному коледжі “Монада” проходила більше 15 років тому. Пов’язані тільки світлі та теплі спогади! 

Викладацький склад давав класні знання з базових предметів (хімія, генетика, біологія, гінекологія, терапія, невідкладні стани, психологія). Класні пари по практичних навичках! Навчали деонтології з пацієнтом та персоналом. Завжди  підтримували нас у всіх починаннях! Прищепили  любов та повагу до пацієнтів.

Заохочували до продовження навчання в університеті!

Випустили вже ціле покоління лікарів, фармацевтів, зуботехніків, медичних сестер, які лікують та допомагають українцям.

Всім викладачам та адміністрації медичного коледж “Монада” бажаю сили та наснаги у вашій роботі! Миру та процвітання, гарних й розумних студентів !

Марта Сайко

Відділення “Сестринська справа” Директор Центру терапії Першого територіального медичного об’єднання м. Львова.

Девʼять років тому назад, я закінчив Львівський медичний фаховий коледж “Монада”. За фахом зубний технік, але завжди точно знав, що стану військовим лікарем. На дворі 2014 рік,початок війни, розвиток добровольчого руху – за честь в якому мені випало бути в такі буремні часи, та розуміння того, що мені дуже подобається військова медицина, і я хочу рухатись у цьому напрямку.
Саме в тому році, я і почав розвиватися в тактичній медицині. Планую стати військовим хірургом. Хочу подякувати медичному коледжу «Монада», звідки почав свій розвиток. Саме в ці студентські роки я почав формувати себе і свій світогляд. Я вдячний всім своїм викладачам, які допомагали, підтримували, розуміли.Все тільки починається. Хочу побажати своєму рідному коледжу: “Йдіть впевнено до своєї мети, хто б, і що б вам не говорив! Будьте тверді і сильні в своїй віріІ я точно знаю, що все роблю правильно. Всім добра”.

Роман Бенцак

Відділення “Стоматологія ортопедична” Засновник у Досвід Ветеранів • Veterans Experience.

Від мрії до реальності – один крок…Це про мене – колишнього випускника медичного коледжу «Монада» та ЛМУ. Я зростав у лікарській родині, йі мене завжди захоплювали ті благородні, інтелігентні люди у білих халатах, які в любий момент готові були пожертвувати своїми інтересами заради інших. Ще навчаючись в школі, я для себе вирішив, що теж маю таким стати. Це була моя маленька мрія. І вона здійснилась, здійснилась завдяки медичному коледжу «Монада».
“Монада” – особлива історія, це своєрідна велика родина, де панує особлива атмосфера між викладачами та студентами. Це магія, пояснення якій в мене немає. Тут почуваєшся, як вдома, тут оточують тебе щирі друзі, порадники і одночасно вони є твоїми мудрими і вимогливими викладачами та наставниками.
“Монада” – це один крок від маленької мрії і до великого кар’єрного росту. Це залежить від вас, яку планку ви для себе встановили – від медичної сестри, фельдшера, зубного гігієніста, зубного техніка, помічника фармацевта – до лікаря, викладача, медичного директора, керівника клініки, власника аптеки, а може, і самого міністра охорони здоров’я. Серед нас, випускників “Монади”,такі є.
“Монада” – це широкі можливості для допитливого студента, це комфортні аудиторії для навчання, це симуляційні центри європейського зразка, комп’ютерні класи, клінічні бази та можливість закордонного стажування. А саме важливе, як на мене, це висококваліфікований викладацький склад, серед яких є, як перспективні молоді викладачі, так і кандидати медичних наук, доценти, професори. Особливу нішу займає адміністрація коледжу – Гайдучок І.Г., Диміна Л.М., Брейдак Ю.Г., Урба Н.І. Всі ці люди зроблять ваше перебування в коледжі комфортним, затишним, а головне – мега продуктивним.
Незважаючи на свій молодий вік, за спиною в мене великий досвід роботи – від провізора, керівника відділу, завідуючого аптеки, медичного представника до регіонального менеджера. Весь цей досвід я здобув завдяки медичному коледжу «Монада». І через декілька років я знову тут, але в якості викладача фармацевтичного відділення, і я не збираюсь зупинятись…
Я гордий з того, що є відмінником навчання та випускником «Монади» і що стою на одному щаблі із своїми колишніми викладачами – Кузьмицькою А.Ю., Полюгою С.М., Ванівським М.М., Голейко Д.М., Каркавчук Н.З.) –людьми у БІЛИХ ХАЛАТАХ!
“Монада” – це модно, це стильно, це круто, це перспективно! “Монада” – вищий клас, приєднуйся до нас!!!

Олег Задорожний

Відділення “Фармація” Викладач відділення “Фармація” Львівського медичного фахового коледжу “Монада”

Закінчила «Монаду» кілька років тому, дуже задоволена рівнем підготовки спеціалістів, сучасною матеріально-технічною базою, можливістю практично відпрацьовувати усі навики. Якісні знання, сучасний підхід до організації навчального процесу. Рекомендую!

Ольга Кульчицька

Відділення Стоматологія“ Дентальний гігієніст

Я закінчив Львівський медичний коледж “Монада” в 2016 році. за спеціальністю “Лікувальна справа”, фельдшер.
Ще в шкільних роках я мріяв вчитися саме в цьому коледжі, та ніколи не пошкодував про свій вибір.
Велике дякую “Монаді” за любов до медицини, за студентські роки….Вони були незабутні…сумую за ними.
Хочу висловити подяку викладачам: Каплун Н.А., Шийці Л.Ю., Федоршак Р.С., Урбі Н.І., Брейдак Ю.Г., Диміній Л.М., Вандьо О.Я. та іншим…
За Ваше вміння надихати та підтримувати студентів в їхніх перших кроках в медицині.
Хочу побажати “Монаді” успіхів та процвітання…А майбутнім студентам хочу сказати:”Головне вірити в себе та йти до своєї мети, стати хорошим спеціалістом своєї справи”.

Олег Дорош

Відділення “Лікувальна справа” Лікар-інтерн