Відгуки про нас

Всеукраїнська фармацевтична мережа аптек «Подорожник» висловлює вдячність Львівському медичному фаховому коледжу «Монада» за плідну співпрацю і дружні відносини у досягненні спільних інтересів – розвитку молодого фахового покоління. Окрема подяка Костів Зоряні Петрівні відповідальній за проведення навчальної, навчально-виробничої, виробничої та переддипломної практики студентів за оперативність у вирішенні питань, які стосувалися документації, а також за професіоналізм, відповідальність, відкритість під час спільної роботи.

Скринник Марія Вікторівна

Керівник програми співпраці з освітніми закладами

В “Монаді” я не тільки отримала грунтовні знання та перший практичний досвід, а й сформувалася як особистість. Рада, що саме цей коледж став для мене рідною Alma mater.

Олеся Киричук

відділення “Стоматологія”. Засновник, головний лікар стоматологічного центру Олесі Киричук https://okdental.com.ua/

Ще з дитинства я мріяла стати медиком, і коли прийшов час обирати медичний  навчальний заклад, рішення було прийнято без вагань – “Монада”!
Роки навчання у вже рідних стінах коледжу пройшли непомітно. Надзвичайно хороші викладачі та адміністрація, дружній студентський колектив та мій найкращий Осередок студентського самоврядування, головою якого я була, зробили 4 роки навчання в коледжі цікавими та корисними.
Після закінчення медичного коледжу “Монада”, після конкурсу,  влаштувалась на роботу та зараз працюю операційною медсестрою в Комунальному некомерційному підприємстві «Львівська 1-а міська клінічна лікарня ім. Князя Лева»
Я дуже рада , що навчалась саме у цьому медичному закладі та раджу всім вступати у “Монаду”.

Вікторія Полянська

Випускниця відділення “Сестринська справа”

Маючи мрію стати медиком, я вибрав навчання саме в Медичному коледжі «Монада». Цей чудовий медичний коледж, який дає хороші теоретичну базу та практичні навички, які роблять з тебе хорошого фахівця своєї справи. Особисто для мене “Монада” стала невід’ємною частиною мого житя, в якому панувала чудова та незабутня атмосфера студентських років. А велике бажання викладачів навчити нас і направити на вірний життєвий шлях вартує подяки кожного зі студентів-монадівців. І як писав Аристотель: «Розум полягає не лише в знаннях, але й у вмінні застосувати ці знання на ділі» “Монадо”, дякую!!!

Павло Собчук

Випускник відділення “Стоматологія ортопедична”

«Монада» – це саме той етап в моєму житті, де окрім здобутих безцінних знань, мені дали повірити у себе. Окрема подяка викладачам біології Остапенко Н. та математики Монцібович Л. за пряме переконання для мене, що я можу, що я вмію. Це дуже важливо для юного студента”

Оленка Лиса

Випускниця відділення “Лікувальна справа”

 

“Базові знання, які отримала під час навчання в медичному коледжі “Монада” використовую щодня в медичній практиці. З вдячністю згадую викладацький склад та адміністрацію, яким вдалось створити оптимальне середовище для навчання. Дякую, що допомогти втілити мрію дитинства – допомагати людям бути здоровими”.

Соломія Козловська

Випускниця відділення “Лікувальна справа”

“Цікавий коледж, круті викладачі, навчання на вищому рівні. Монада – вищий клас!)”.

Оленка Лиса

Випускниця відділення “Лікувальна справа” Військовослужбовець ЗСУ, бойовий медик взводу охорони

 

“Моя alma mater! дякую за студентські роки викладачам та всьому викладацькому колективу коледжу! Я надзвичайно пишаюсь, що закінчив саме наш медичний коледж “Монада”, який дав мені так багато теоретичних та практичних знань!

Ростислав Стиcк

Випускник відділення “Лікувальна справа”. Старший військовий медик. Фельдшер з медицини невідкладних станів виїзної бригади екстреної медичної допомоги Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.