1 жовтня 2022 р. “Монаді” – 30! З днем народження, рідний коледж!

1992 рік. Перші роки відродження української незалежності. Перші спроби започаткування власної справи. Перші намагання запровадити новаторські економічні моделі та авторські освітні програми.
Саме тоді Львів сколихнула звістка: у місті з’явився приватний навчальний заклад, а в українській медичній освіті зазвучало це слово – «Монада».

То ж згадаймо історію рідного коледжу…

Засновниками «Монади» стала команда однодумців, професіоналів найвищого гатунку – серед них Ігор Гайдучок, Юрій Кулечко, Людмила Диміна та Людмила Зіменковська.
Першими відділенням «Монади» стали фармацевтичне та зуботехнічне. Перші студенти «Монади» – це 19 зубних техніків та 21 фармацевт.
Перші викладачі – Бокшан Л. В., Фрайфельд Е. Л., Семененко О. Г., Нітефор А.А., Кармазін А. В., Качмарик А. М., Панасюк О. М, Соронович І.І, Машталір В.В., Щепанський Ф. Й, Диміна Л. М., Зіменковська Л. Я.
1994 р. – перший випуск! Державні дипломи отримало 40 випускників!
1994 р. – медичному училищу «Монада» надано статус медичного коледжу
1995 р. – відкриття філії у Хусті,
1996 р. – відкрито філію у Чернівцях,
1997 р. – перший випуск фармацевтів-бакалаврів, 17 випускників Монади зараховано на навчання на 4 курс фармацевтичного факультету Львівського державного медичного інституту
2000 р. – «Монада» починає приймати абітурієнтів на відділення «Фармація» на заочну форму навчання.
2000 р. – відкрито філії у Луцьку та Ужгороді
2001 р. – відкрито Євпаторійську філію
2003 р. – відкрито філію у Первомайську
2011р. – відкриття Дрогобицької філії
2022 р. «Монада» – це більш як 15 500 випускників та 623 освітні працівники. Це – програми за державними стандартами та авторськими методиками, розвинена інфраструктура із власною студентською стоматологічною поліклінікою та навчальною аптекою, симуляційними та фантомними кабінетами, сучасними хімічніми лабораторіями, спортзал та тренажерний зал, Центр дозвілля та бібліотека, кафетерії тощо.

Розуміючи, що перед Україною у повоєнній розбудові постануть складні виклики – держава потребуватиме великої кількості медичних працівників середньої ланки – медичних сестер, фельдшерів, зубних техніків та зубних гігієністів, асистентів фармацевтів, підготовку яких здійснює наш коледж – ми створили усі умови для підготовки фахових спеціалістів. Керівництво коледжу дбає, щоб випускники «Монади» були конкурентоспроможними та фахово працювали на благо України!
Адже візітівка «Монади» – стабільність, інновації, конкурентоспроможність! Ми не боїмося жодних викликів, які можуть постати перед нашим суспільством та впевнено крокуємо вперед.

З нагоди ювілею адміністрація Медичного коледжу «Монада» щиро вітає студентів, усіх своїх випускників, викладацький склад, співробітників з ювілеєм та бажає мирного неба, величезних сил, високих цілей, вірних знань, чудових ідей, впевненості в собі, красивої мрії, безсумнівною удачі та справжнього щастя.


Нехай ще багато десятиліть наш коледж приносить користь нашій Україні !!!


Директор ТзОВ Львівський медичний фаховий коледж «Монада» Ігор Гайдучок
Директор базового відділення
Львівського медичного фахового коледжу «Монада» Юлія Брейдак

Схожі новини

З Днем Збройних Сил України!

З Днем Збройних Сил України!

6 грудня - День Збройних Сил України! Вітаємо захисників та захисниць, воїнів Збройних Сил зі святом! Неможливо висловити словами нашу безмежну вдячність вам,...

Вітання випускникам відділень “Лікувальна справа” та “Сестринська справа”!

Вітання випускникам відділень “Лікувальна справа” та “Сестринська справа”!

Дуже шкода, що останні роки covid та воєнний стан в Україні, практично позбавили нас аудиторних занять... Але, незважаючи на це, ми знайшли вихід з цієї...