Матеріально – технічне забезпечення

Коледж «Монада» має розвинену інфраструктуру: 2 навчальні корпуси, виробничу аптеку, лекційні аудиторії, навчальні лабораторії, стоматологічну поліклініку з модернізованим фантомним класом – тренувальним залом,  аудиторію для роботи студентського самоврядування, Центр дозвілля, тренажерний зал, масажний кабінет, бібліотеку, спортивний клуб «Монада», медичний пункт, їдальню, кафетерій, радіоцентр «Радіо «Монада», газету «Монада онлайн».

Навчальні корпуси знаходяться в зоні крокової доступності.

Навчальний корпус на вулиці

Патона 22 – А

Корпус обладнано для навчання здобувачів освіти спеціальностей “Стоматологія” та “Стоматологія ортопедична», а також для реалізації додаткових освітніх послуг з проведення курсів: естетичної косметології з ін’єкційними методиками, досягнення естетики зубного ряду при виготовленні металокерамічних протезів, виготовлення знімних протезів з термопластичних матеріалів, кафетерій, бібліотека.

На сьогодні в «Монаді» укомплектовано 12 зуботехнічних лабораторій і 37 стоматологічних кабінетів для навчання майбутніх зубних техніків та зубних гігієністів.

Крім того, студенти мають змогу вільно користуватися послугами власної стоматологічної поліклініки, кабінети якої постійно модернізуються. Особливої уваги заслуговує фантомний клас – тренувальний зал, в якому практичні навички студентів відточуються в умовах, максимально наближених до реальних.

Навчальний корпус на вулиці Патона 32

Корпус обладнано для навчання здобувачів освіти спеціальностей «Лікувальна справа», «Сестринська справа», «Фармація, промислова фармація».

Кабінети дисциплін, які формують загальні компетентності (анатомії, фізіології,
мікробіології та ін.), обладнані класичними та барельєфними моделями, натуральними препаратами  та мікроскопами, з якими вивчення таких складних наук вдається швидше та ефективніше.

Для фармацевтів обладнано (обладнується) навчальна аптека, робочі кабінети хімій, технології ліків, фармакології, фармакогнозії, фармацевтичної ботаніки та інші.

В корпусі працюють два комп’ютерні  класи, вільний доступ до Wi-Fi. На першому поверсі знаходиться кафетерій, гардероб. Для заходів та зустрічей створено сучасний актовий зал та презентаційну кімнату.

Для фельдшерів та медичних сестер обладнаний симуляційний кабінет на 70 кв. м., кабінет невідкладної допомоги, пост медичної сестри та кабінети доклінічної практики. Вони укомплектовані найсучаснішими тренажерами, муляжами, симуляторами та іншими технічними засобами навчання, які дають можливість студентам відпрацьовувати практичні навички у максимально реальних умовах.

Для роботи студентів ці кабінети обладнані тренажерами для внутрішньовенних  та внутрішньом’язових ін’єкцій, моделі для догляду та обстеження пацієнтів, реанімаційні торси, тощо.

Додаткові освітні послуги з проведення курсів лікувального та класичного масажу проводяться в спеціально обладнаному класі.