Керівництво

Гайдучок Ігор Григорович

д.м.н., професор, генеральний директор Львівського медичного фахового коледжу “Монада”

Заслужений працівник освіти України, Заслужений тренер України. Нагороджений численними дипломами та грамотами Міністерства освіти та науки України, Академії педагогічних наук України, Асоціації навчальних закладів недержавної форми власності, у т. ч. знаками “За розбудову освіти”, “Відмінник освіти України”. Член експертної ради з медицини та фармації ДАК України. Редактор електронного мультидисциплінарного науково-практичного журналу “Актуальні проблеми медицини та фармації”, заступник головного редактора науково-практичного журналів “Актуальні проблеми медицини, фармації та біології”, «Вісник Вищої медичної освіти». Засновник благочинного фонду “Галичина” та громадської організації “Асоціація сприяння охороні здоров’я населення”, президент спортивного клубу “Монада”. Автор понад 143 наукових та навчально-методичних праць.

Гайдучок Олег Ігорович

Перший заступник директора Львівського медичного фахового коледжу “Монада”

тел. (032) 242-79-12

Oleh.Hayduchok@monada.lviv.ua

Гайдучок Остап Ігорович

Заступник директора Львівського медичного фахового коледжу “Монада”

тел. (032) 242-79-12

Ostap.Hayduchok@monada.lviv.ua 

Брейдак Юлія Геннадіївна

 

к.м.н., директор базового коледжу Вищого приватного навчального закладу Львівський медичний фаховий коледж “Монада”

Урба Наталія Іванівна

ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА БАЗОВОГО коледжу ВИЩОГО ПРИВАТНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ЛЬВІВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ “МОНАДА” З НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧОЇ РОБОТИ

 

тел.: (032) 242-98-33

Nataliia.Urba@monada.lviv.ua

Кулечко Адріана Юріївна

 

заступник директора Львівського медичного фахового коледжу “Монада” по роботі з філіями

Adriana.Kulechko@monada.lviv.ua

Каплун Наталія Анатоліївна

ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА БАЗОВОГО КОЛЕДЖУ ВИЩОГО ПРИВАТНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ЛЬВІВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ “МОНАДА” З ГУМАНІТАРНОЇ ОСВІТИ ТА ВИХОВАННЯ, ПСИХОЛОГ КОЛЕДЖУ

тел.: (032) 242-78-80

Nataliya.Kaploun@monada.lviv.ua

Федоршак Романа Степанівна

ЗАВІДУВАЧ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИМ ВІДДІЛОМ БАЗОВОГО КОЛЕДЖУ ВИЩОГО ПРИВАТНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ЛЬВІВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ “МОНАДА”

 

тел.: (032) 242-98-31

Romana.Fedorshak@monada.lviv.ua

Щепанский Федір  Йосипович

к.м.н., завідувач відділення «Стоматологія»

 

тел.:(032) 242-79-08

Fedir.Shchepanskyy@monada.lviv.ua

Іванішин-Гайдучок Любов Геннадіївна

завідувач відділення «Фармація», І-ІІ рівня акредитації денної та заочної форм навчання

тел.:(032) 242-78-97

Liubov.Hayduchok@monada.lviv.ua

Брейдак Олександра Андріївна

к.м.н.,завідувач відділення «Лікувальна та сестринська справи»

тел.:(032) 242-98-35

Breydak.Oleksandra@monada.lviv.ua

Нагірний Ростислав Іванович

завідувач відділення «Стоматологія ортопедична»

тел.:(032) 242-79-13

NAHIRNYI.ROSTYSLAV@MONADA.LVIV.UA

Романець Андрій Богданович

 

юрист Львівського медичного фахового коледжу “Монада”

 

тел. (032) 237-97-82

Бухгалтерія Львівського медичного фахового коледжу “Монада”

 

тел. (032) 239-37-03