Про коледж

Медичний коледж «Монада» заснований у 1992 році. З 1997 року розпочалась робота відділення на базі базової загальної середньої освіти (після 9 кл.), де студенти разом зі спеціальністю здобувають загальну середню освіту і отримають атестат.

В 2020 р. Медичний коледж «Монада» змінив назву на Львівський медичний фаховий коледж «Монада».

Медичний коледж «Монада» здійснює прийом на навчання за освітніми акредитованими програмами згідно з Ліцензією – серія АЕ № 458761 від 05.08.2014р., яка є безстроковою.

p

Статут "Монади"

Структура закладу

Ліцензований обсяг

Акредитація та ліцензування

Львівський медичний фаховий коледж “Монада” приймає абітурієнтів на основі 9 та 11 класів, на основі молодшого спеціаліста, основі здобутої раніше освіти за спеціальностями:

 • «Стоматологія ортопедична»,  кваліфікація  технік зубний
  Ступінь освіти  фаховий молодший
  бакалавр
 • «Стоматологія», кваліфікація – гігієніст зубний
  Ступінь освіти – фаховий молодший бакалавр
 • «Сестринська справа», кваліфікація – сестра медична
  Ступень освіти – фаховий молодший бакалавр, бакалавр (форма навчання – деннавечірня)
 • «Лікувальна справа», кваліфікація – фельдшер
  Ступінь освіти  фаховий молодший бакалавр
 • «Екстрена медицина», кваліфікація  парамедик
  Ступінь освіти –  бакалавр
 • «Фармація, промислова фармація», кваліфікація – фармацевт
  Ступінь освіти  фаховий молодший бакалавр, бакалавр (форма навчання  денна, заочна)

До складу медичного коледжу «Монада» входять шість філій: Первомайська, Ужгородська, Хустська, Дрогобицька, Луцька та Чернівецька

Відповідно до концепції про ступеневу освіту, навчальним закладом створено три навчально-виробничі комплекси: з Львівським національним медичним університетом ім. Данила Галицького, з ТзОВ «Львівський медичний інститут, з Львівським державним університетом фізичної культури.
Поряд із державним освітнім стандартом підготовка спеціалістів проводиться за 22 авторськими програмами. Фармацевти вивчають гомеопатичну фармацію, основи косметології та технологію косметичних засобів. Фельдшери ж додатково студіюють лікувальний масаж, косметологію, фітотерапію, методи нетрадиційної діагностики. Студенти, які вибирають фах зубного техніка, поглиблено вивчають сучасні технології та матеріали. Все це значно розширює сферу працевлаштування фахівців.

Сьогодні «Монада» – це автономна система управління, повна фінансова незалежність, понад п’ятнадцять тисяч випускників, 720 працівників, 38 кандидатів наук, в тому числі 15 доцентів, 3 професори, багато викладачів вищої категорії.
Студенти повністю забезпечені лабораторіями, майбутні зубні техніки та зубні гігієністи мають 12 зуботехнічних лабораторій та 37 стоматологічних кабінетів.

До послуг студентів власна стоматологічна поліклініка, 2 комп’ютерних класи, WI-FI, бібліотека, спортивний комплекс та спортклуб. Матеріальна база щороку оновлюється.

З 2001 року коледж «Монада» бере участь у міжнародних виставках «Престижні навчальні заклади України» «Сучасна освіта України», «Інноватика в сучасній освіті». Серед нагород – золоті та срібні медалі, почесні дипломи.

Постійно діють курси з лікувальногота класичного масажу, німецької медичної та польської мов, виготовлення зімних та металокерамічних конструкцій, косметології та візажу.

У «Монаді» діє студентське наукове товариство, проводяться щорічні студентські науково-практичні конференції, друкуються збірки тез доповідей.

За участю студентів всіх філій коледжу щорічно проходять конкурс «Кращий за спеціальністю».

Налагоджені стосунки з закордонними медичними навчальними закладами: викладачі проходять стажування в стоматологічних клініках, публікуються студентські і викладацькі статті в міжнародних наукових журналах.
Адміністрація «Монади» активно допомагає випускникам працевлаштовуватись закордоном. 

На базі спортивного клубу «Монада» виховані чемпіони світу з паверліфтингу та кікбоксингу. Наші студенти займають призові місця на спортивних змаганнях Львівщини.

В коледжі активно працює студентське самоврядування

Силами студентів виходить газета «Студентське життя», працює внутрішнє радіомовлення «Радіо «Монада». Активно працює Студентська лекторська група

Відбуваються численні концерти, конкурси КВК, тематичні вечори, щорічний конкурс «Міс та Містер». Традиційними є екскурсійні тури Україною. Студенти та викладачі коледжу опікуються мешканцями Львівського геріатричного пансіонату. Майбутні медики та фармацевти активно пропагандують здоровий спосіб життя на міжнародних освітніх виставках, навчальних закладах, дитячих садках.

З 2020 р. Львівський медичний фаховий коледж «Монада» – офіційний представник німецької фірми Atwork в західному регіоні України. АТВОРК – німецька компанія, створена на основі законопроекту про кваліфіковану трудову міграцію.

Львівський медичний фаховий коледж «Монада» впевнено рухається до мети – домогтися того, щоб дипломи коледжу визнавали в європейських країнах, а випускники були висококваліфікованими конкурентоспроможними медичними працівниками.

«Монада» – вищий класПриєднуйся до нас!