Відділення “Стоматологія”

telegram    whatsapp
+380671316228

Завідувач відділення:

к. м. н. Щепанський Федір  Йосипович

Напрям 22 Охорона здоров’я, спеціальність 221 Стоматологія

Освітня програма «Стоматологія», кваліфікація – гігієніст зубний
Ступінь освіти – фаховий молодший бакалавр
Форма навчання – денна

Професійне призначення наших випускників-зубних гігієністів.

Фахівець повинен вміти: проводити первинне обстеження щелепно-лицевої ділянки (ЩЛД), препарувати і пломбувати каріозні порожнини; полірувати, шліфувати пломби; діагностувати та надавати першу допомогу при невідкладних станах; проводити просте видалення молочних та постійних зубів; надавати невідкладну допомогу при пульпіті та періодонтиті; проводити знечулення в стоматології; асистувати лікарю при операції; проводити післяопераційний догляд за хворими з захворюванням ЩЛД; аналізувати рентгенограми; виготовляти діагностичні моделі; проводити сріблення зубів і т. д., надавати профілактично – лікувальну стоматологічну допомогу, в тому числі жителям сільської місцевості.

 

Випускники коледжу мають можливість продовжувати навчання в Львівському медичному університеті за скороченим терміном навчання та мають право на першочергове зарахування відповідно до укладених договорів про співпрацю.

Терміни підготовки:

  •  на основі БЗСО (9-ти класів)   – 4 роки
  •  на основі ПЗСО (11-ти класів) – 3 роки

«Бекстейдж практичних занять», викладачка Ольга Кульчицька

Навчальний процес в коледжі забезпечують 114 викладачів, у тому числі:  24 кандидати медичних наук, 35 викладачів вищої категорії.

Матеріальна база в коледжі налічує 53 кабінети та лабораторії.

Практична підготовка проводиться на базах сучасних лікувальних установ Львова.

Практична частина навчання на гігієніста зубного проводиться у власній приватній стоматологічній поліклініці “Монади», яка розпочала роботу в 2001 році. Також і в інших сучасних лікувальних установах Львова. Практичні заняття доповнюють об’єм одержаних знань студентів про сучасне обладнання, апаратуру, інструменти і матеріали, які сьогодні використовуються в практичній стоматології.

Відповідно до концепції про ступеневу освіту навчальним закладом створено навчально-виробничі комплекси:
у 2005 році з Львівським медичним інститутом
у 2008 році з Львівським державним університетом фізичної культури

Студенти «Монади» мають можливість набувати додаткові освітні послуги на постійно діючих курсах з лікувального та класичного масажу, німецької мови з медичною термінологією, польської мови, з виготовлення знімних та металокерамічних конструкцій, естетичної косметології  за пільговими цінами.

Новини