Відділення “Стоматологія”

+380671316228

Завідувач відділення:

к. м. н. Щепанський Федір  Йосипович

Напрям 22 Охорона здоров’я, спеціальність 221 Стоматологія

Освітня програма «Стоматологія», кваліфікація – гігієніст зубний
Ступінь освіти – фаховий молодший бакалавр
Форма навчання – денна

Професійне призначення наших випускників-зубних гігієністів.

Фахівець повинен вміти: проводити первинне обстеження щелепно-лицевої ділянки (ЩЛД), препарувати і пломбувати каріозні порожнини; полірувати, шліфувати пломби; діагностувати та надавати першу допомогу при невідкладних станах; проводити просте видалення молочних та постійних зубів; надавати невідкладну допомогу при пульпіті та періодонтиті; проводити знечулення в стоматології; асистувати лікарю при операції; проводити післяопераційний догляд за хворими з захворюванням ЩЛД; аналізувати рентгенограми; виготовляти діагностичні моделі; проводити сріблення зубів і т. д., надавати профілактично – лікувальну стоматологічну допомогу, в тому числі жителям сільської місцевості.

 

Випускники коледжу мають можливість продовжувати навчання в Львівському медичному університеті за скороченим терміном навчання та мають право на першочергове зарахування відповідно до укладених договорів про співпрацю.

Терміни підготовки:

  •  на основі БЗСО (9-ти класів)   – 4 роки
  •  на основі ПЗСО (11-ти класів) – 3 роки

Навчальний процес в коледжі забезпечують 114 викладачів, у тому числі:  24 кандидати медичних наук, 35 викладачів вищої категорії.

Матеріальна база в коледжі налічує 53 кабінети та лабораторії.

Практична підготовка проводиться на базах сучасних лікувальних установ Львова.

Практична частина навчання на гігієніста зубного проводиться у власній приватній стоматологічній поліклініці “Монади», яка розпочала роботу в 2001 році. Також і в інших сучасних лікувальних установах Львова. Практичні заняття доповнюють об’єм одержаних знань студентів про сучасне обладнання, апаратуру, інструменти і матеріали, які сьогодні використовуються в практичній стоматології.

Відповідно до концепції про ступеневу освіту навчальним закладом створено навчально-виробничі комплекси:
у 2005 році з Львівським медичним інститутом
у 2008 році з Львівським державним університетом фізичної культури

Студенти «Монади» мають можливість набувати додаткові освітні послуги на постійно діючих курсах з лікувального та класичного масажу, німецької мови з медичною термінологією, польської мови, з виготовлення знімних та металокерамічних конструкцій, естетичної косметології  за пільговими цінами.

Новини

Круглий стіл на тему “Академічна мобільність та стипендіальні можливості для студентів ЛМФК “Монада”

29 листопада 2022 р. відбувся круглий стіл на тему "Академічна мобільність та стипендіальні можливості для студентів ЛМФК "Монада". Завідувач відділень...