Акредитація та ліцензування

Ліцензія з надання освітніх послуг, пов’язаних з одержанням вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог до бакалавра, молодшого спеціаліста

Ліцензія на провадження освітньої діяльності у сфері фахової передвищої освіти

Відповідно до пункту 6 частини першої статті 7 Закону України «Про ліцензування видів господарської  діяльності», пункту 2 частини п’ятої статті 18 Закону України «Про фахову передвищу освіту», пункту 3 частини сьомої статті 24 Закону України «Про вищу освіту», даних в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань переоформити ліцензії на провадження освітньої діяльності у сфері фахової передвищої освіти та у сфері вищої освіти ліцензіату Товариству з обмеженою відповідальністю Медичний коледж «Монада» (ідентифікаційний код юридичної особи – 13797632), а саме: найменування Товариство з обмеженою відповідальністю Медичний коледж «Монада» замінити на Товариство з обмеженою відповідальністю Львівський медичний фаховий коледж «Монада». Наказ МОН № 53-л від 26.04.2021р. з Додатком.

Відповідно до пункту 5 частини сьомої статті 24 Закону України «Про вищу освіту», пункту 2 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти» переоформити ліцензію за спеціальністю для якої запроваджено додаткове регулювання. 

Відомості щодо здійснення освітньої діяльності у сфері вищої освіти

З 1997 року розпочалась робота відділення на базі базової загальної  середньої освіти (після 9 кл.), де студенти разом зі спеціальністю здобувають загальну середню освіту і отримають атестат – Ліцензія Серія АЕ №287745 від 21.11.2014р. Згідно з наказом МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ, № 1/9-355 від 24 липня 2015 року “Щодо строку дії ліцензії”, Міністерство освіти і науки України інформує, що 28 червня 2015 року набув чинності Закон України “Про ліцензування видів господарської діяльності” від 02 березня 2015 року № 222-VIII (далі – Закон N9 222). Відповідно до пункту 6 статті 21 Закону № 222 ліцензії, які були чинними на день набуття чинності вказаного Закону та мали обмежений термін дії, є безстроковими.