Заняття на тему “Гігієна ротової порожнини” з учнями 5-А класу Львівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Львівської міської ради

15 квітня майбутні зубні гігієністи-студенти відділення “Стоматологія” провели цікаве заняття на тему “Гігієна ротової порожнини” з учнями 5-А класу Львівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Львівської міської ради. Заходом керувала Олена Пришляк-Коцан.

Під час зустрічі ми мали чудову можливість ділитися знаннями та навичками з правильної гігієни ротової порожнини. Ми демонстрували та пояснювали дітям правильні техніки чищення зубів, а також надавали їм можливість самостійно їх випробувати.

Для нас, майбутніх фахівців у галузі зубної гігієни, це було не лише цікавим і корисним досвідом спілкування з дітьми, але й можливістю виступити у ролі наставників.

Ми щиро вдячні всім, хто підтримав нас і дозволив реалізувати себе в цьому напрямку професійної діяльності. Окрема подяка пані Лілії Звізло з компанії “Крістар” та пані Зоряні Уліцькій з компанії “Gum”.

 

Схожі новини

Презентація стоматологічних інструментів для студенті та викладачів відділення “Стоматологія”.

Презентація стоматологічних інструментів для студенті та викладачів відділення “Стоматологія”.

Представник компанії Meddins Оксана Загребаєва провела презентацію стоматологічного інструментарію для студентів та викладачів стоматологічного відділення....