Цикл екскурсій для студентів перших курсів в Музей 58-го гарнізонного будинку офіцерів Збройних Сил України

Завершився цикл екскурсій для студентів перших курсів всіх спеціальностей в Музей 58-го гарнізонного будинку офіцерів Збройних Сил України.
Студенти з цікавістю оглядали експозицію, яка була присвячена історії одностроїв від княжої доби до захисників Луганського аеропорту. Екскурсовод Антонова Олена Миколаївна та завідувач військово-історичного музею Паліса Сергій Омелянович надавали студентам цікаву інформацію та створювали неперевершену атмосферу для вивчення історичних подій. Дякуємо вам за ваш професіоналізм!
Після відвідування музею студенти не тільки гуляли Львовом, надихаючись неперевершеною атмосферою осіннього міста, а й плели маскувальні сітки для військових Сил Оборони України. Плетіння маскувальних сіток стало символом солідарності з захисниками.
Робимо для ПЕРЕМОГИ все, що можемо! Приєднуйся до нас!

Схожі новини

Запрошуємо студентів на історичний конкурс та дебати “Чому Україна втрачала державність: внутрішні чи зовнішні чинники?”

Запрошуємо студентів на історичний конкурс та дебати “Чому Україна втрачала державність: внутрішні чи зовнішні чинники?”

Запрошуємо студентів на історичний конкурс та дебати "Чому Україна втрачала державність: внутрішні чи зовнішні чинники?"Модерує к. пол. н. Валерій...

Вивчаємо Львів

Вивчаємо Львів

Ці щасливі молоді люди навчаються у "Монаді" на відділенні ""Сестринська справа" , і у вільний від навчання час гуляють вулицями старовинного Львова та...