День студента в Рівному: обмін досвідом між ОСС медичних вишів

Минулого тижня студенти з Осередку студентського самоврядування “Монади” , а саме, Прокопів Роман, Фоміна Софія, Яремко Таня, Винницький Андрій, Титаренко Анюта, Жарикова Настя мали неймовірну можливість відвідати Рівне, завдяки запрошенню студентів самоврядування Рівненської медичної академії.
Наша подорож в місто Рівне розпочалася на львівському вокзалі в п’ятницю 17 листопада 2023 р. Ще до виїзду ми вже відчували відповідальність за цей важливий захід. Всі ми прокинулися раніше, ніж зазвичай, і були на вагоні вчасно. Наша подорож обіцяла бути цікавою.
Під час поїздки ми гадали, що нас чекає в Рівному, і були в захваті від очікувань незвичайного. По приїзду нас гостинно зустріли представники Рівненської медичної академії, і ми вирушили до головного корпусу.
Вони підготували для нас культурну програму, присвячену Дню писемності та українській мові. Конкурси були цікавими, веселими і емоційними. Після програми нас чекали танці, спів та настільні ігри. Ми обмінювалися досвідом та створили дружні стосунки з іншими студентами.
Ця поїздка залишила в нас теплі спогади, і ми плануємо організувати подібну подію в майбутньому. Велика подяка заступнику директора з гуманітарної освіти Каплун Наталії Анатоліївні за те, що була поруч з нами, студентам самоврядування Рівненської медичної академії за тепле запрошення та організацію цього заходу. Дякуємо також всім студентам за чудову компанію!
Осередок студентського самоврядування “Монади”

Схожі новини

Козацькі забави 2023

Козацькі забави 2023

Чи знаєте ви історію українського козацтва, традиції, звичаї, особливості їхнього життя?Уявіть, що ви перенеслися на декілька століть назад та опинилися на...