Дебати та історичний конкурс для студентів коледжу “Монада”

8 листопада в нашому коледжі “Монада” відбулися дебати та історичний конкурс на тему “Чому Україна втрачала державність: внутрішні чи зовнішні фактори?”.
Наші студенти спробували дати відповідь на найгостріше питання над яким сотню років б’ються українські історики та експерти і обговорювали причини втрати української незалежності в періоди занепаду Київської Русі, доби “Руїни” і Національно-визвольних змагань 1917-1921 років.
Дві дискутуючі команди сперечалися щодо непростої дилеми: Хто був винен, що Україна не зберегла державність і незалежність у ті часи:
– самі українці своїми міжусобицями, боротьбою за владу і низьким рівнем національної свідомості населення ослабили свою державу?
– чи у всьому були винні, насамперед, іноземні загарбники?
Демократичне голосування віддало перевагу команді, котра відстоювала позицію домінування внутрішніх факторів втрати української державності –капітан команди Андрій Винницький (1ФМ1).
Серед найактивніших спікерів обох команд, які вражали публіку й опонентів блискучою аргументацією виділялися: Андрій Винницький (1ФМ1), Владислав Мінчев (0ЗТ/0-СТ-1), Анастасія Литвин (1МС-1), Максим Лис (0ЗТ/0-СТ-1), Назар Левандівський (1ЗТ-1), Юлія Кручова (1МС-1), Іван Карпа (1ФМ-1), Марта Созанська (0-ЛС1), Ірина Ільчук (0-ЛС-1), Тетяна Яремко (1ЛС-1), Даниїл Шостак (0-ЛС1) та інші.
В конкурсі на найкраще знання історичних фактів та подій перше місце зайняла – Юлія Кручова (1МС-1).
Друге місце – Владислав Мінчев (0ЗТ/0-СТ-1).
Третє місце – Тетяна Яремко (1ЛС1).
В груповому конкурсі на найкраще знання подій історії України та світової історії перше місце зайняла збірна команда групи 0-ЛС завдяки Гашевському Арсенію, який дав найбільшу кількість правильних відповідей.
Друге місце – команда групи 1ФМ-1.
Третє місце – команда групи 1МС-1.
Студенти нашого коледжу усвідомлюють, що народ, який не знає своєї історії – немає майбутнього, а знання та повага до історії свого народу – запорука уникнення історичних помилок у сьогоденні.
Вітаємо наших учасників та переможців!
Більше фото: https://www.facebook.com/monadalviv

Схожі новини

Плетіння маскувальних сіток

Плетіння маскувальних сіток

1 травня 2024 р. студенти групи 0ЗТ1 відвідали бібліотеку Львівської політехніки з метою плетіння маскувальних сіток для наших військовослужбовців.Будемо...

Цикл екскурсій для студентів перших курсів в Музей 58-го гарнізонного будинку офіцерів Збройних Сил України

Цикл екскурсій для студентів перших курсів в Музей 58-го гарнізонного будинку офіцерів Збройних Сил України

Завершився цикл екскурсій для студентів перших курсів всіх спеціальностей в Музей 58-го гарнізонного будинку офіцерів Збройних Сил України. Студенти з...

Запрошуємо студентів на історичний конкурс та дебати “Чому Україна втрачала державність: внутрішні чи зовнішні чинники?”

Запрошуємо студентів на історичний конкурс та дебати “Чому Україна втрачала державність: внутрішні чи зовнішні чинники?”

Запрошуємо студентів на історичний конкурс та дебати "Чому Україна втрачала державність: внутрішні чи зовнішні чинники?"Модерує к. пол. н. Валерій...