«Екстрена медицина: тепер стосується кожного!»

«Екстрена медицина: тепер стосується кожного!» – тема панельної дискусії, яка відбулася 30 жовтня 2023 р. в «Монаді».
Зі вступним словом виступила директора базового коледжу Львівський медичний фаховий коледж «Монада» ЛЬВІВ. к.м.н. Юлії БРЕЙДАК.
В ході подальшої дискусії виступили:
– ГУНДА Лукаш-Улас. Фронтова медицина: міфи та реальність. Від діючого санінструктора медичної роти 3- ї окремої штурмової бригади про особливості організації долікарської допомоги на одному з найгарячіших напрямків фронту.
– ЛІХАЧОВ Дмитро – бакалавр медицини, колишній санінструктор 24-ї Окремої механізованої бригади. Дмитро виконував задачі евакуації з нуля поранених та загиблих воїнів, то ж сьогодні дізнавалися про його досвід та нелегкий бойовий шлях.
– ПРОКОПІВ Роман та ФОМІНА Софія – студенти першого курсу лікувального відділення, члени Ради ОСС у схемах та діаграмах представили узагальнені результати опитування «Фронтова медицина очима мирного населення».
– ВАСЬКО Андрій, к.м.н., керівник Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф розказав про актуальні питання організації екстреної медицини мирному населенню та висловив думку, що кожен медик повинен знати ази тактичної медицини, домедичної допомоги. А починати навчання потрібно ще з учнів середніх шкіл.
– НЕСТЕР Юрій – викладач тактичної медицини ВПНЗ Львівський медичний фаховий коледж «Монада», заступник керівника структурного підрозділу тактичної медичної медицини “Захід” позаштатного центру тактичної медицини про своє навчання цивільних та військовослужбовців, з тактичної медицини.
– ГУНДА Роман – журналіст, волонтер, головний редактор історичного науково-популярного журналу «Визвольна боротьба», голова ГО Львівська обласна організація всеукраїнської правозахисної організації «Меморіал» імені Василя Стуса, головний редактор газети «Поклик сумління» ГОЛООВПО «Меморіал» імені Василя Стуса – про найгостріші питання посильної допомоги фронту.
Зустріч бойових медиків і волонтерів зі студентами медичного коледжу «Монада» була надзвичайно емоційною та повчальною подією. Під час цієї зустрічі волонтери та бойові медики розповідали студентам вражаючі та сердечні історії зі своєї роботи, ділилися враженнями та переживаннями.
Ми не стримували емоцій, роздивляючись фотографії реальних поранень, слухаючи розповіді гостей, переймалися реальністю воєнної медицини та важливістю
майбутньої професії, адже досконально знати тактичну медицину та надання домедичної допомоги потрібно кожному студенту-медику.
Монадівці задавали безліч питань, пов’язаних із викликами та труднощами, з якими стикаються медики в умовах війни, цікавилися питаннями психологічної стійкості, самовідданості та способів подолання стресу під час надзвичайних обставин.
Тому, враховуючи інтерес до цих питань, керівництво коледжу запланувало наступну панельну дискусію на тему ментального здоров’я та психологічної підтримки військових.
Особливу цікавість викликав розбір рюкзаків військового медика та інструктора з тактичної медицини.
Дякуємо за цей неоціненний досвід нашим гостям! Адже зважаючи на те, що студенти є майбутніми військовозобов’язаними, ці зустрічі не тільки надають їм можливість дізнатися про досвід під час бойових дій від досвідчених фахівців, але й готують їх до майбутньої служби в армії або військових медичних підрозділах.
До нових зустрічей!
Слава Україні! Героям Слава!
Більше фото: https://www.facebook.com/monadalviv

Схожі новини

Розширені збори Ради ОСС

6 березня 2024 року в Львівський медичний фаховий коледж «Монада» ЛЬВІВ. відбулися розширені збори Ради ОСС з залученням адміністрації коледжу, також...

Благодійна акція

Благодійна акція

Збір закрито!Дякуємо всім, хто долучився до благодійної акції.Сьогодні наші студенти, майбутні зубні техніки, відвідали дитячий будинок №2, передали ліки та...

Козацькі забави 2023

Козацькі забави 2023

Чи знаєте ви історію українського козацтва, традиції, звичаї, особливості їхнього життя?Уявіть, що ви перенеслися на декілька століть назад та опинилися на...

До Міжнародного дня захисту дітей

До Міжнародного дня захисту дітей

Невтомні студенти-монадівці в межах благодійної акції "Подаруй дитині свято" відвідали діточок КЗ ЛОР навчально-реабілітаційний центр "Мрія" І-ІІ...