Екскурсія у  Музей Науки Львів

#Майбутнє_за_тобою. Цей хештег на будинку Музею Науки Львів дуже точно відображає сутність цього інтерактивного простору, який розташований на 2000 кв. м. та має 100 експонатів, завдяки яким монадівська молодь сьогодні отримала неабияке задоволення, знову закохалася у її Величність НАУКУ та ніби перенеслася у майбутнє.
Сьогодні студенти груп 1ЛС-3, 0ЛС-1, 0ФМ-1, 0ЗТ-1 разом із кураторами груп викладачами  Людмилою Шийкою, Тетяною Мацьків та Роксоляною Слободою, за ініціативи завідувачки відділення “Лікувальна справа” к. м. н. Олександри Брейдак відвідали Музей Науки Львів.
Затамувавши подих, розглядали різноманітні експонати, які інтерактивно пояснюють усі явища природи та закони фізики, із захопленням та цікавістю самостійно перевіряли, як вони працюють, а круті американські горки та тунель, що крутиться, ми вже не забудемо ніколи.
Монадівці гарно провели час та закарбували у пам’яті приємні враження.
Дякуємо організаторам.
Більше фото: https://www.facebook.com/monadalviv

Схожі новини

Переддипломна практика

Переддипломна практика

Переддипломна практика у студентів 4 курсу спеціальності223 Медсестринство, ОП "Лікувальна справа", "Сестринська справа" у КНП "Львівське територіальне...

Форум “Почуй лікаря” 2023

Форум “Почуй лікаря” 2023

12 травня 2023 р. у Львові відбувся потужний Форум "Почуй лікаря", в роботі якого взяли участь студенти коледжу "Монада". Керівник проєкту Галина Бордун. ...

«Твоє успішне майбутнє починається сьогодні!» – зустріч студентів з представником мережі аптек “Подорожник” Марією Скринник.

«Твоє успішне майбутнє починається сьогодні!» – зустріч студентів з представником мережі аптек “Подорожник” Марією Скринник.

Зустріч студентів - майбутніх асистентів фармацевтів з Марією Скринник викликала неабияке зацікавлення, адже вже зараз потрібно планувати свою першу сходинку...