Форум “Почуй лікаря” 2023

12 травня 2023 р. у Львові відбувся потужний Форум “Почуй лікаря”, в роботі якого взяли участь студенти коледжу “Монада”.
Керівник проєкту Галина Бордун. 
Ініциатива проєкту Максим Козицький. Львівська обласна державна адміністрація.
 Трохи статистики: проведено 300 лекцій для 11170 школярів👏 «Ми сформували на Львівщині середовище, яке дбає про людей, вчить допомагати одне одному. 
Наприклад, проєкт «Почуй лікаря» допомагає донести інформацію про здорове харчування, психічне здоров’я, основи статевого дозрівання, вчить надавати домедичну допомогу. А найголовніше – усвідомити цінність власного здоров’я, й передати ці знання друзям, батькам та іншим. “Дякую за підтримку та організацію крутих ініціатив на рівні області», – наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький у своєму виступі на Форумі. 
А ми щиро дякуємо організаторам проєкту “Почуй лікаря” Галині Бордун. Пані Галино, запрошуємо вас у гості до нас, в “Монаду”. Окрема подяка – Валентину Бордуну за шалений ентузіазм!
 Дякуємо нашим юним волонтеркам та волонтерам – ви неймовірні, Романюк Катерина, Прокопів Роман, Винницький Андрій, Мартиняк Роман Жарікова Анастасія, Гошко Анна та Попович Наталя. Пишаємось вами! 
Подяка Голові ОСС Богданні Николин – за наполегливість, непересічні організаторські здібності! 
Дякуємо за підтримку генеральному директорові “Монади” д. м. н. Ігореві Гайдучку та директору базового коледжу к. м. н. Юлії Брейдак!

Схожі новини

Переддипломна практика

Переддипломна практика

Переддипломна практика у студентів 4 курсу спеціальності223 Медсестринство, ОП "Лікувальна справа", "Сестринська справа" у КНП "Львівське територіальне...

«Твоє успішне майбутнє починається сьогодні!» – зустріч студентів з представником мережі аптек “Подорожник” Марією Скринник.

«Твоє успішне майбутнє починається сьогодні!» – зустріч студентів з представником мережі аптек “Подорожник” Марією Скринник.

Зустріч студентів - майбутніх асистентів фармацевтів з Марією Скринник викликала неабияке зацікавлення, адже вже зараз потрібно планувати свою першу сходинку...

Екскурсія у  Музей Науки Львів

Екскурсія у  Музей Науки Львів

#Майбутнє_за_тобою. Цей хештег на будинку Музею Науки Львів дуже точно відображає сутність цього інтерактивного простору, який розташований на 2000 кв. м. та...