Знайомство з роботою медичного центру “МеdSpace”

29 лютого 2024 р. відбулась надзвичайно цікава екскурсія студентів «Монади» фельдшери, майбутні парамедики та сестри медичні, (групи І ЛС3, І МС 3, ІІ ПМ1) в клініку “МеdSpace” .
Ознайомив нас із клінікою к.мед.наук, доцент кафедри хірургії №2 ЛДМУ ім. Данила Галицького, судинний хірург Тарас Вихтюк Дуже привітна людина та знавець своєї справи, він детально розповів про всі відділення центру, їх функції та особливості.
Студенти нашого коледжу відвідали відділення діагностики, де побачили сучасне обладнання для УЗД, КТ, МРТ та інших досліджень.
Далі ознайомилися з операційною та палатами для пацієнтів.
Наприкінці екскурсії студенти прослухали мультимедійну лекцію, яку теж прочитав
Тарас Вихтюк про сучасні методи лікування судинних захворювань, та отримали відповіді на питання які цікавили студентів.
Атмосфера в клініці “МеdSpace” дуже приємна та комфортна. Тут все зроблено для того, щоб пацієнти відчували себе максимально зручно та спокійно.
Щиро вдячні за таку можливість, будемо раді подальшій співпраці.

Схожі новини

Студенти та студентки “Монади” опановують найсучасніший електронний засіб для медичної інформаційної системи Doctor Eleks

Студенти та студентки “Монади” опановують найсучасніший електронний засіб для медичної інформаційної системи Doctor Eleks

Розуміючи важливість медичного адміністрування в кожній клініці та враховуючи вимоги сьогодення, в коледжі "Монада" запроваджено новий предмет в навчальні...