«Інноватика у сучасній освіті – 2021»: вітаємо з перемогою!

Вітаємо колектив та студентство Львівського медичного фахового коледжу «Монада» з перемогами в Тринадцятій  міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті», яка відбулася у м. Києві 20-22 жовтня 2021 р. Організувала та провела  виставку  компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти». Інновації в освіті представили 320 учасників із 21 регіону України, а також Литви, Греції, Чехії, Словаччини.

Привітання учасникам, організаторам і гостям надіслали Міністр освіти і науки України Шкарлет Сергій Миколайович, президент Національної академії педагогічних наук України Кремень Василь Григорович, директор Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Баженков Євген Володимирович.

За результатами конкурсу тематичних номінацій   Львівський медичний фаховий коледж «Монада» нагороджено Золотою медаллю в номінації   «Інноваційні технології профорієнтаційної роботи й кар’єрного консультування випускників закладів освіти» та дипломами «За активну участь та професійну презентацію освітніх і наукових досягнень», «За активне впровадження інноваційних педагогічних технологій в освітній процес». Подякою за плідну організаторську діяльність і вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти відмічено директора «Монади» Гайдучка Ігоря Григоровича. Сертифікати доповідача за презентацію на стенді на тему «Профілактика очних захворювань» – у студентки 2 курсу відділення «Сестринська справа» Полянської В. та викладачки анатомії Луців В. Р.

Дякуємо організаторам – компанії «Виставковий світ» за цікаві кейси, зустрічі та обмін досвідом. До зустрічі!

Схожі новини

Козацькі забави 2023

Козацькі забави 2023

Чи знаєте ви історію українського козацтва, традиції, звичаї, особливості їхнього життя?Уявіть, що ви перенеслися на декілька століть назад та опинилися на...