Лекторське бюро оновлює теми і фахово готується до передачі знань

Студенти з осередку студентського самоврядування, учасники лекторського бюро “Монади” відвідали тренінг з сексуального виховання, який проводили молоді й амбітні Оксана Коліщак (лікар-інтерн психіатр) та Олександр Долда (лікар-інтерн медицини невідкладних станів).

Обговорювали питання сексуальності та статевого виховання, особливості спілкування з дітьми різного віку на тему статевого дозрівання, і чому вчасно почата статева освіта важлива.
Надзвичайно цікаве та пізнавальне заняття!

Дякуємо організаторці тренінгу – заступниці директора Львівського медичного фахового коледжу “Монада” Наталії Каплун та лікарям Оксані Коліщак та Олександрові Долді за отримані знання, з ними наші лектори вже також готові йти до однолітків, школярів та студентів, аби поділитися отриманим досвідом.

Схожі новини

Зустріч учасників та учасниць проєкту “Почуй лікаря” з Головою ЛОДА Максимом Козицьким

Зустріч учасників та учасниць проєкту “Почуй лікаря” з Головою ЛОДА Максимом Козицьким

"Прямі запитання, відверті відповіді". Під таким гаслом пройшла зустріч учасників та учасниць проєкту "Почуй лікаря" з Головою ЛОДА Максимом Козицьким, у який...

До Міжнародного дня захисту дітей

До Міжнародного дня захисту дітей

Невтомні студенти-монадівці в межах благодійної акції "Подаруй дитині свято" відвідали діточок КЗ ЛОР навчально-реабілітаційний центр "Мрія" І-ІІ...