Лекторське бюро оновлює теми і фахово готується до передачі знань

Студенти з осередку студентського самоврядування, учасники лекторського бюро “Монади” відвідали тренінг з сексуального виховання, який проводили молоді й амбітні Оксана Коліщак (лікар-інтерн психіатр) та Олександр Долда (лікар-інтерн медицини невідкладних станів).

Обговорювали питання сексуальності та статевого виховання, особливості спілкування з дітьми різного віку на тему статевого дозрівання, і чому вчасно почата статева освіта важлива.
Надзвичайно цікаве та пізнавальне заняття!

Дякуємо організаторці тренінгу – заступниці директора Львівського медичного фахового коледжу “Монада” Наталії Каплун та лікарям Оксані Коліщак та Олександрові Долді за отримані знання, з ними наші лектори вже також готові йти до однолітків, школярів та студентів, аби поділитися отриманим досвідом.

Схожі новини

Розширені збори Ради ОСС

6 березня 2024 року в Львівський медичний фаховий коледж «Монада» ЛЬВІВ. відбулися розширені збори Ради ОСС з залученням адміністрації коледжу, також...

Благодійна акція

Благодійна акція

Збір закрито!Дякуємо всім, хто долучився до благодійної акції.Сьогодні наші студенти, майбутні зубні техніки, відвідали дитячий будинок №2, передали ліки та...