Засідання розширеної Ради ОСС із залученням адміністрації коледжу “Монада”

22 листопада 2023 р. в Медичному коледжі «Монада» відбулось засідання розширеної Ради ОСС з залученням адміністрації коледжу. Раду ОСС доповнили старости академічних груп, від адміністрації в нараді взяли участь директорка базового коледжу ВПНЗ “Львівський медичний фаховий коледж «Монада» к.мед.н. Юлія БРЕЙДАК, заступник директора з гуманітарної освіти і виховання, практичний психолог – Наталія КАПЛУН, завідувач відділення «Сестринська справа» Ірина СОЛОТВА.
В ході роботи заслухали звіт проведеної роботи ОСС Медичного коледжу «Монада» у І семестрі. Зважаючи на дещо втрачені темпи роботи, зумовлені тривалим дистанційним навчанням, зроблено не мало. Студенти ОСС активно допомагали у проведенні Посвяти першокурсників в студенти; взяли на себе левову долю роботи в проведенні виїзного спортивного свята, присвяченого Дню Українського козацтва, та приуроченого дню народження коледжу «Козацькі забави»; ініціювали та взяли активну участь в надзвичайно цікавих історичних дебатах «Чому Україна втрачала незалежність» та багато інших важливих заходів. З останніх, 17-18 листопада, у Всесвітній День студента – участь у форумі студентського самоврядування медичних вузів західного регіону України, який організували і провели на базі свого коледжу студенти та адміністрація Рівненської медичної академії. За сприяння адміністрації нашого коледжу стала можлива поїздка шести студентів-лідерів в м. Рівне, де вони гідно представили наш навчальний заклад, взяли участь у конкурсах та флешмобах разом з господарями та студентами Львівської медичної академії імені Андрея Крупинського. Сповнилися враженнями, надихнулися новими ідеями, зустріли нових друзів, поділилися власним досвідом та змогли гідно оцінити досвід інших навчальних закладів, – така неоціненна дяка і користь проведеної поїздки.
Крім вище зазначеного на засіданні обговорювали поточні питання та плани на наступний семестр.
Представники студентства «Монади», члени Ради самоврядування вкотре вразили глибиною, креативністю, дорослим підходом до розгляду нагальних питань. Обговорення стосувалось не лише шляхів оптимізації та удосконалення навчального процесу, але й урізноманітнення форм та видів дозвілля студентів, організації волонтерської та благодійної діяльності, продовження вже здійснюваної і налагодження додаткової посильної допомоги нашим військовим, а також формування органів студентської опіки соціально незахищених верств населення.
В ході обговорення народилось багато нових надихаючих ідей: від організації «Книжкової шафи «Монади» до створення сектору волонтерської та доброчинної діяльності в Раді ОСС. Вже «намалювалися» і найближчі плани, і студенти, які цей сектор очолять та вдихнуть у нього нове життя.
Вкотре переконалися в доречності та продуктивності таких зустрічей. Ідей маса, планів теж. Попереду нас чекає багато нових цікавих заходів… Дякуємо нашим силам оборони за можливість активно навчатися, жити і творити наше майбутнє!
Презентація Романа Прокопіва.
Слава Україні! Героям слава! Працюємо на Перемогу!

ЗВІТ РОБОТИ ОСС ЗА 1-ИЙ
СЕМЕСТР 2023 РОКУ

Схожі новини

Козацькі забави 2023

Козацькі забави 2023

Чи знаєте ви історію українського козацтва, традиції, звичаї, особливості їхнього життя?Уявіть, що ви перенеслися на декілька століть назад та опинилися на...

До Міжнародного дня захисту дітей

До Міжнародного дня захисту дітей

Невтомні студенти-монадівці в межах благодійної акції "Подаруй дитині свято" відвідали діточок КЗ ЛОР навчально-реабілітаційний центр "Мрія" І-ІІ...

Андріївські вечорниці

Андріївські вечорниці

Андріївські вечорниці, або Калита - стара українська традиція.Студентське самоврядування "Монади" вирішило не порушувати цю традицію, а ненадовго повернутися...