Міжнародна конференція «COVID-19, long-COVID-19, постковідний синдром»

Запрошуємо Вас прийняти участь у X міжнародній конференції  Різдвяні читання з імунології та алергології у Львові «COVID-19, longCOVID-19, постковідний синдром: їх багатоликість та імунні порушення», яку традиційно організовують Українське товариство імунологів, алергологів, імунореабілітологів, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, Лікарська комісія НТШ. Конференція відбудеться 9.12.2021-10.12.2021 р. у м. Львові. Запрошуються завідувачі, викладачі профільних кафедр/курсів, лікарі- імунологи, алергологи, дитячі імунологи, дитячі алергологи, сімейні лікарі, педіатри, терапевти, інфекціоністи, епідеміологи, ревматологи, пульмонологи,  кардіологи, неврологи, дерматологи, оториноларингологи, офтальмологи, трансплантологи, хірурги, акушер-гінекологи, репродуктологи, психіатри, реабілітологи, лікарі лабораторної діагностики, медичні сестри та молоді вчені. Робочі мови конференції: англійська та українська. 

У рамках конференції будуть прочитані лекції міжнародними експертами з Великобританії, Італії, Німеччини, Австрії, США,  Швейцарії, Польщі, Індії, а також провідними вченими та експертами МОЗ та ДЕЦ України, проведено симпозіуми, майстер-класи, практикуми,  круглі столи, дискусії.

Зареєстровані у міжнародній конференції можуть прийняти участь в усіх заходах, дискусіях, надати запитання та відповісти на запропоновані завдання, що дозволить отримати сумарний сертифікат у 20 балів та окремі сертифікати з фахових напрямків по 5 балів. Реєстрація безкоштовна до 10 грудня 2021 р.

Схожі новини

Козацькі забави 2023

Козацькі забави 2023

Чи знаєте ви історію українського козацтва, традиції, звичаї, особливості їхнього життя?Уявіть, що ви перенеслися на декілька століть назад та опинилися на...