Участь у роботі виставки «Сучасні заклади освіти»

Завершила свою роботу виставка «Сучасні заклади освіти» – захід, який невипадково вважається головною профільною подією року в Україні. Виставці вкотре вдалося об’єднати фахівців, які ділилися своїм безцінним скарбом – знаннями та унікальним досвідом, і залишили незабутні спогади.
Львівський медичний фаховий коледж «Монада» – багаторічний учасник цього освітянського дійства.Цьогоріч ми отримали Золоту медаль та диплом за презентацію досягнень і активну діяльність із підвищення якості національної системи освіти.
Директор “Монади” Ігор Гайдучок отримав Почесну грамоту за плідну працю і вагомий внесок у забезпечення високого рівня організації освітньої діяльності. Диплом за перемогу у конкурсі з тематичної номінації “Збереження психічного здоров’я учасників освітнього процесу шляхом розвитку стресостійкості” – в заступниці директора з гуманітарної освіти та виховання Наталії Каплун.
Дякуємо Компанії “Виставковий Світ” за можливість висвітлити свої здобутки! До зустрічі в Києві! Разом до Перемоги! Слава Україні!

 

Схожі новини

Козацькі забави 2023

Козацькі забави 2023

Чи знаєте ви історію українського козацтва, традиції, звичаї, особливості їхнього життя?Уявіть, що ви перенеслися на декілька століть назад та опинилися на...