Сертифікати від «Фонду сприяння демократії» та німецького «Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні»

Студенти нашого коледжу «Монада» отримали ось такі крутезні сертифікати від «Фонду сприяння демократії» та німецького «Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні».

За ініціативою викладача історії Валерія Миколайовича Майданюка, наші студенти груп 1ФМ 2, 1 ФМ 1, 1 ЛС1, 1ЗТ1, 0-ЛС, О-ФМ та 0-ЗТ прослухали тримісячний курс лекційних та практичних занять у Курс політичної освіти для свідомого громадянина та Школа суспільно-політичної освіти. Наші студенти здобули комплексні знання про громадянські права, національну ідею, функціонування політичних партій та їхню роль у нашому житті. А також взяли участь у цікавих та насичених дискусіях на суспільно-політичну тематику, в яких вдосконалювалися у веденні дискусії, вчилися будувати виступи, формулювати й відстоювати свою думку перед всеукраїнською аудиторією!

Наші юні медики успішно пройшли складне тестування на суспільно-політичну та юридичну тематику й здобули чудову можливість розширити свої політичні знання + отримати сертифікат від німецького Фонду Ганса Зайделя!

Студенти нашого коледжу «Монада» завжди беруть активну участь у цікавих і крутих освітніх ініціативах та ніколи не оминають нагоди підвищити рівень своєї громадянської освіти! Адже в умовах демократії – кожен громадянин впливає на подальший рух та розвиток нашої країни, тож політично освічені громадяни – запорука успішного розвитку української держави, економіки та демократії.

Вітаємо наших лауретатів!

Більше сертифікатів за посиланням https://www.facebook.com/monadalviv

Схожі новини

Форум “Почуй лікаря” 2023

Форум “Почуй лікаря” 2023

12 травня 2023 р. у Львові відбувся потужний Форум "Почуй лікаря", в роботі якого взяли участь студенти коледжу "Монада". Керівник проєкту Галина Бордун. ...

«Твоє успішне майбутнє починається сьогодні!» – зустріч студентів з представником мережі аптек “Подорожник” Марією Скринник.

«Твоє успішне майбутнє починається сьогодні!» – зустріч студентів з представником мережі аптек “Подорожник” Марією Скринник.

Зустріч студентів - майбутніх асистентів фармацевтів з Марією Скринник викликала неабияке зацікавлення, адже вже зараз потрібно планувати свою першу сходинку...

Екскурсія у  Музей Науки Львів

Екскурсія у  Музей Науки Львів

#Майбутнє_за_тобою. Цей хештег на будинку Музею Науки Львів дуже точно відображає сутність цього інтерактивного простору, який розташований на 2000 кв. м. та...