ХV обласна науково-пошукова конференція студентів закладів фахової передвищої освіти  «Світ навколо нас»

23 березня 2022 р. методичне об’єднання викладачів хімії, біології та екології Львівської області проводить ХV обласну науково-пошукову конференцію студентів закладів фахової передвищої освіти «Світ навколо нас». яка буде проведена у приміщенні ТзОВ Львівський медичний фаховий коледж «Монада» за адресою: м. Львів, вул. Патона, 32. Початок об 11.00.

У зв’язку з запровадженням обмежувальних протиепідеміологічних заходів та з метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID–19, спричиненої коронавірусом SARS–CoV–2, конференція буде проводитись в онлайн-режимі.

Студенти – учасники конференції будуть нагороджені грамотами (дипломами).
Викладачі – керівники наукових (дослідницьких, пошукових) робіт одержать сертифікат учасника (6 год. – 0.2 кредиту) за підписом голови Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Львівської області.

Контакти: Телюк Вікторія Іванівна – голова методичного об’єднання викладачів хімії, біології та екології Львівської обл.(тел. 0671562009), Боруцька Юлія Зіновіївна – координатор проведення конференції (тел.0979478607).

Схожі новини

Продовжується третій додатковий набір абітурієнтів на основі 11 кл.  та раніше здобутої освіти

Продовжується третій додатковий набір абітурієнтів на основі 11 кл. та раніше здобутої освіти

Продовжується третій додатковий набір абітурієнтів на основі 11 кл. та раніше здобутої освіти для здобуття ОКР фаховий молодший бакалавр! Терміни прийому...

Допоможи воїну!

Допоможи воїну!

Оголошуємо збір бляшанок, парафіну та гофрокартону для виготовлення окопних свічок для воїнів 103 бригади ТрО ЗСУ! Окопні свічки і зігріють, і допоможуть...