Тренувальні заходи згідно з вимогами МОН України

Сьогодні, 19 травня 2023 р,  у Вищому приватному навчальному закладі Львівському медичному фаховому коледжі “МОНАДА” був оголошений надзвичайний стан.
Весь викладацький та студентський склад були евакуйовані з приміщень. З включеними сиренами оперативно прибув Державно-рятувальний загін.
Так розпочалися навчально-тренувальні заходи з викладачами і студентами. Адже всі знають, що з одного дерева можна зробити тисячі сірників, і лише один сірник може знищити тисячі дерев, завдати непоправних людських й матеріальних втрат.
Усвідомлюючи, що українці живуть в стані війни, ми повинні бути готові та навчені захищати себе і наші надбання.
На виконання вимог МОН України з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення у ВПНЗ Львівський медичний фаховий коледж «Монада» ЛЬВІВ спільно з ВПНЗ “Львівський медичний університет”, із залученням спеціальної техніки були проведені теоретично-практичні заняття з викладацьким складом, адміністрацією та студентами всіх відділень:
тренувальна евакуаційна тривога;
учбова евакуація постраждалого;
демонстрація засобів спеціальної техніки із практичним застосуванням.
Студенти коледжу мали можливість практично застосувати пожежні рукави для гасіння пожежі.
Керівництво ВПНЗ Львівський медичний фаховий коледж “Монада” щиро вдячне особовому складу 2 -ій Державній пожежно-рятувальній частині 2-го  Державного пожежно-рятувального загону
Кунтию О.І., Доманському Ю.В., Климу П.М., Дунасу О.Я., Ломакіну Є.О.
Дякуємо вам за ту добру справу, що ви робите у навчанні громадськості.
Разом до нашої спільної ПЕРЕМОГИ!
Слава Україні! Героям Слава!

Схожі новини

Козацькі забави 2023

Козацькі забави 2023

Чи знаєте ви історію українського козацтва, традиції, звичаї, особливості їхнього життя?Уявіть, що ви перенеслися на декілька століть назад та опинилися на...