Вітаємо “Монаду” з нагородами за участь у виставці “Інноватика у сучасній освіті”

25-27 жовтня 2023 року відбулася Пʼятнадцята міжнародна виставка «Іноватика в сучасній освіті» в режимі онлайн, в роботі якої традиційно взяв участь і наш коледж.
Організувала та провела виставку компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».
Наш коледж нагороджений Золотою медаллю в номінації “Безпечне освітнє середовище – нові виклики та сучасні рішення”, а директорка базового відділення “Монади” к.м.н. Юлія Брейдак – сертифікатом автора.
Генеральний директор д.м.н. Ігор Гайдучок отримав Подяку за значний особистий внесок за формування та розвиток інноваційного освітнього середовища закладу освіти.
Особливо приємно повідомити, що презентація “Харчування військовослужбовців ЗСУ і країн-членів НАТО” отримала свою нагороду.
Це результат великої роботи та відданості нашої команди. Підготували роботу та презентували – студентка відділення “Лікувальна справа” Юлія-Марія Хомуляк, науковий керівник к.м.н. Олександра Брейдак.
Презентація досягнень також отримала свою нагороду – диплом.
Дякуємо компанії “Виставковий Світ”, Національній академії педагогічних наук України, Державній науковій установі «Інститут модернізації змісту освіти» за багаторічну та плідну співпрацю.
Разом до перемоги!

Схожі новини

Козацькі забави 2023

Козацькі забави 2023

Чи знаєте ви історію українського козацтва, традиції, звичаї, особливості їхнього життя?Уявіть, що ви перенеслися на декілька століть назад та опинилися на...

Подорожуємо рідною Україною. Жовква

Подорожуємо рідною Україною. Жовква

Наші мандри Львівщиною продовжуються.І 5 квітня дружній колектив "Монади" рушив у Жовкву.Екскурсії історичними пам'ятниками Жовкви нам проводили  директор...