Вітаємо “Монаду” з нагородами за участь у виставці “Інноватика у сучасній освіті”

25-27 жовтня 2023 року відбулася Пʼятнадцята міжнародна виставка «Іноватика в сучасній освіті» в режимі онлайн, в роботі якої традиційно взяв участь і наш коледж.
Організувала та провела виставку компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».
Наш коледж нагороджений Золотою медаллю в номінації “Безпечне освітнє середовище – нові виклики та сучасні рішення”, а директорка базового відділення “Монади” к.м.н. Юлія Брейдак – сертифікатом автора.
Генеральний директор д.м.н. Ігор Гайдучок отримав Подяку за значний особистий внесок за формування та розвиток інноваційного освітнього середовища закладу освіти.
Особливо приємно повідомити, що презентація “Харчування військовослужбовців ЗСУ і країн-членів НАТО” отримала свою нагороду.
Це результат великої роботи та відданості нашої команди. Підготували роботу та презентували – студентка відділення “Лікувальна справа” Юлія-Марія Хомуляк, науковий керівник к.м.н. Олександра Брейдак.
Презентація досягнень також отримала свою нагороду – диплом.
Дякуємо компанії “Виставковий Світ”, Національній академії педагогічних наук України, Державній науковій установі «Інститут модернізації змісту освіти» за багаторічну та плідну співпрацю.
Разом до перемоги!

Схожі новини

Вітаємо рідний коледж з нагородами за участь у Пʼятнадцятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» в режимі онлайн

27-29 березня 2024 року відбулася Пʼятнадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» в режимі онлайн.Організувала й провела виставку Компанія...

Козацькі забави 2023

Козацькі забави 2023

Чи знаєте ви історію українського козацтва, традиції, звичаї, особливості їхнього життя?Уявіть, що ви перенеслися на декілька століть назад та опинилися на...